Na skróty

26 października 2014

"PRZYBIJ PIĄTKĘ MOCY" - fotorelacja z I Amber Expo Półmaratonu Gdańsk

   Poznań, Warszawa czy Kraków już dawno mają swoje półmaratony. Od dzisiaj również Gdańsk ma połówkę z prawdziwego zdarzenia. Trzeba to otwarcie powiedzieć, że I edycję Półmaratonu Gdańskiego trzeba zaliczyć do udanych. Choć sam przyglądałem jej się z boku to po opowieściach znajomych, komentarza w internecie widać, że większość uczestników jest zadowolona (i to niezależnie od tego czy udało im się pobić życiówkę :) ).
   Nad samym biegiem nie będę się rozwodził, bo nie biegłem. Dzisiaj, wspólnie z Pati, stanęliśmy mniej więcej w połowie drogi i zajęliśmy się dopingiem. Pati dzisiaj przeszła samą siebie - zrobiła więcej zdjęć (2300) niż było uczestników (1990)! Ja zaś zająłem się przybijanie PIĄTKI MOCY! Ta okazała się niezawodna. Ponoć wspomogła kilka życiówek. Ja takowej nie pobiłem - mam za to fajnego, kolorowego siniaka :) Ale było warto - energia aż buzowała. O to właśnie chodzi :)PS: Jutro rano pójdę przybić #5MOCY samochodowi - może też podziała i nie będzie trzeba przejmować się cenami paliwa :)

9 komentarzy:

 1. Przybiłem i życiówkę ustanowiłem. Spoko pomysł. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny pomysł, gratulacje ... swój rekord życiowy poprawiłem o 49 s. Pozdrawiam ..

  OdpowiedzUsuń
 3. Piątka Mocy była genialna! Dzięki niej poprawiłem życiówkę o 4 i pół minuty! Gratuluję pomysłu i dziękuję za gorący doping w ten chłodny dzień

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki życiówka poprawiona o 6 min :)

  OdpowiedzUsuń
 5. super pomysł :) gratulacje i do zobaczenia na następnych imprezach biegowych
  gn.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Super pomysl! Mam ndzieje, ze tez kiedys trafie na piatke mocy. Pozdrawiam!! I do zobaczenia na biegowych sciezkach:)

  OdpowiedzUsuń
 7. I ja również poprawiłem dzięki piątce mocy - o 14 minut !!! I poznałem nowych ludzi :)

  OdpowiedzUsuń