Na skróty

12 kwietnia 2013

II (wirtualny) Bieg Urodzinowy Małego - 12.04.2013

"Medale" już czekają :)
   W tym roku, z powodu pracy, nie byłem w stanie zorganizować takiego biegu urodzinowego jak w ubiegłym roku. Nie będzie wspólnego startu, numerów startowych i imprezy na mecie. Postaram się jakoś biegowo uczcić to moje małe święto, ale na pewno nie tak jak przed rokiem. 
   Pomyślałem jednak, że fajnie by było jakby każdy kto chciałbym złożyć mi życzenia zamiast tego... przebiegł 24 metry :) Ot tak po prostu. Choćby to miał być bieg z kuchni do łazienki. Dystans niezbyt wymagający. Każdy, kto będzie miał ochotę, powinien sobie dać radę. Nieważne czy jesteś w domu, w szkole, w Gdańsku, w Krakowie, w Polsce czy gdziekolwiek indziej - jeżeli chcesz wziąć udział nic nie stoi na przeszkodzie :)
   Jeżeli się podejmiecie dajcie znać. Myślę, że dla pierwszych 2-3 osób znajdzie się nawet "pamiątkowy medal" - do odbioru na Chełmie. Z góry dziękuję za każdy bieg. Kto wie może w takiej formie to będzie największy, pod względem frekwencji (wirtualnej, ale zawsze :) ), urodzinowy bieg w Polsce - II Urodzinowy Bieg Małego :) Czekam na wiadomości jak Wam poszło :)

PS: Czasy mile widziane :)

5 komentarzy:

 1. Hej Mały!
  Z całego serducha życzę Ci spełnienia marzeń, tak tych biegowych jak i - a może przede wszystkim - tych osobistych. Pewnie za niedługo będziesz mężem a potem, za jakiś czas zostaniesz tatą :D. W prezencie ode mnie będzie sąsiedzka przebieżka ode mnie do Ciebie :D.
  Pozdrawiam serdecznie,
  JackStaff :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego, złamania 3h w maratonie! 24 metry przebiegłem - pobiegałem sobie po mieszkaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. 24m:) w 16,7 w domu po pokojach:) Fajny blog i wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego :) Idę zaraz na trening to 24m będą na rozgrzewke :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj :) Wszystkiego Najlepszego!! Jesteś niesamowitą motywacją, dzięki tobie mam teraz w sobie tyle energii żeby w końcu wytrwać do końca w postanowieniach dietowych jak i treningowych! :)

  OdpowiedzUsuń