Na skróty

22 kwietnia 2013

Konkurs - wytypuj czas i wygraj nagrody!

   Jako, że do startu w 12. Cracovia Marathon coraz mniej czasu i emocje się sięgają niemalże zenitu postanowiłem nieco rozładować napięcie i zorganizować mały konkurs. Mam w szafkach całą masę rzeczy, z których nigdy nie korzystałem i korzystać nie zamierzam. Czemu więc mają leżeć niszczeć skoro mogę się nimi podzielić. Może dla kogoś okażą się przydatne.
   Otóż konkurs będzie bardzo banalny. Wystarczy polubić mój profil na FB (link), następnie polubić i udostępnić zdjęcie konkursowe (link), a w komentarzu pod zdjęciem podać swoją prognozę czasu (netto) jaki osiągnę podczas 12. Cracovia Marathon. Obowiązuje format "HH:MM:SS" lub "nie ukończy". W przypadku dwóch takich samych odpowiedzi decyduje kolejność zgłoszeń. Typować można do niedzieli 28. kwietnia, do godziny 9:30. Wszelkie kwestie sporne rozstrzyga organizator, czyli w tym wypadku ja :)

2 komentarze:

 1. Te biegnę w niedzielę, ale moim celem jest raczej w ogóle dobiec :) Powodzenia i mam nadzieję, że zobaczymy się na mecie! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niezależnie od celu życzę powodzenia. Najważniejsze to mieć satysfakcję z tego co się robi :) Również mam nadzieję, że zobaczymy się po biegu :)

   Pozdrawiam!

   Usuń